Përfshihu

Fol për çështjet, që të interesojnë

Voto

Voto online çështjet më me rëndësi për ty

Shpërndaje

Hajde ta flasim edhe në rrjetet sociale

Çështje

Filtro:Të gjithaHapurZgjidhurMbyllurPa përgjigje
You do not have permission to view questions

Twitter

Vizioni & Misioni

Promovim i vlerave te social demokracise. Avancim i politikave te majta ne pushtetin lokal si dhe avokim per te drejtat e vajzave e grave, grupeve te margjinalizuara dhe te te rinjve. Promovimi i Shqiperise ne mediumet, forumet, organizatat nderkombetare si vend aspirant per antaresimin ne Bashkimin Europian. Promovim i vlerave sociale e kulturore, bukurite natyrore dhe sherbimet, qe ofron vendi jone me fokus rritjen e vizibilitetit te atraksioneve turistike, me qellim fuqizimin e ekonomise shqiptare ne saje te turizmit.

Aktivitete

Përgjatë datave 5 – 6 Korrik 2014  Forumi Rinor Eurosocialist i Shqipërisë (FRESSH) në bashkëpunim Read more
Për të gjithë ata që janë 12-18 vjeç kjo është një nga hapësirat më të Read more
FESYA Acceptance speech as full member organization at the Young European Socialist after an unanimous Read more
Date 20.07.2023   Foto albumi i mbledhjes  së Këshillit Bashkiak të Tiranës, e cila u Read more
Iniciativa e Partisë Socialiste "Re:Fressh" është një program i ndërmarrë nga Partia Socialiste në Shqipëri Read more
Muaji Maj është muaji i Ndërgjegjësimit për Shëndetin Mendor! Qëllimi kryesor është të nxisë një Read more
Kongresi Botëror i IUSY në vitin 2016, i mbajtur në Tiranë, Shqipëri, ishte një ngjarje Read more
2 Prilli shënon Ditën Ndërkombëtare e Librit për Fëmijë Kjo ditë festohet për të promovuar Read more
Aktivitete si anëtare e Këshillit Bashkiak Tiranë përgjatë mandatit 2015-2019.     Read more
20 Vjetori i Forumit Rionor Eurosocialist Shqiptar, i zhvilluar ne pallatin e kongreseve me perfaqesues Read more
Dorina Kuka ishte një aktiviste. Ajo ishte një nënë e përkushtuar dhe jam e lumtur Read more
Dhënia e bursave të studimit është një qasje politike e majtë e rëndësishme për të Read more
Previous Next Bashkia e Tiranës ka nisur projektin e taracave të gjelbëruara, duke filluar nga Read more
No one speaks for me but me. Mësimi që na japin Impresionistët Shënim Nuk ka Read more
Konferenca e Rinisë Socialiste (KRS) Social-Demokracia si hapësirë e mendimit kritik 17.05.2014 Përmbledhje :   Read more
Internacionalja Socialiste e të Rinjve (IUSY) është një organizatë globale që bashkon rininë socialiste nga Read more
Gëzuar Ditën e Tokës! Sot festojmë planetin tonë të bukur dhe i bëjmë premtimin për Read more
U zhvillua diten e Merkure, dt.5 Prill 2023 aktiviteti prezantues i Kandidateve per KeshillinBashkiak 2023-2027 Read more
Tryeza Ballkanike e Interncionales Socialiste te te Rinjve (IUSY) u mbajt më 2 qershor 2022 Read more

6

Çështje

40K

Facebook

300

Aktivitete

6K

Twitter