Përfshihu

Fol për çështjet, që të interesojnë

Voto

Voto online çështjet më me rëndësi për ty

Shpërndaje

Hajde ta flasim edhe në rrjetet sociale

Çështje

Filter:AllOpenResolvedClosedUnanswered
You do not have permission to view questions

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Twitter

Vizioni & Misioni

Promovim i vlerave te social demokracise. Avancim i politikave te majta ne pushtetin lokal si dhe avokim per te drejtat e vajzave e grave, grupeve te margjinalizuara dhe te te rinjve. Promovimi i Shqiperise ne mediumet, forumet, organizatat nderkombetare si vend aspirant per antaresimin ne Bashkimin Europian. Promovim i vlerave sociale e kulturore, bukurite natyrore dhe sherbimet, qe ofron vendi jone me fokus rritjen e vizibilitetit te atraksioneve turistike, me qellim fuqizimin e ekonomise shqiptare ne saje te turizmit.

Aktivitete

The granting of study scholarships is an important left-wing political approach to ensure that everyone Read more
The Balkan Round Table of the International Union of Socialist Youth (IUSY) was held on Read more
FEPS Headquarters (Brussels)To mark the European Day of Solidarity between Generations, the Young European Socialists (YES) Read more
The International Union of Socialist Youth (IUSY) is a global organization that brings together young Read more
The Socialist Party's "Re:Fressh" initiative is a program undertaken by the Socialist Party in Albania Read more
The IUSY World Congress 2016, held in Tirana, Albania, was a momentous event that brought Read more
World Environment Day is an annual event celebrated on June 5th to raise awareness about Read more

6

Çështje

40K

Facebook

300

Actions and Events

6K

Twitter