Përfshihu

Fol për çështjet, që të interesojnë

Voto

Voto online çështjet më me rëndësi për ty

Shpërndaje

Hajde ta flasim edhe në rrjetet sociale

Çështje

Filtro:Të gjithaHapurZgjidhurMbyllurPa përgjigje
You do not have permission to view questions

Twitter

Vizioni & Misioni

Promovim i vlerave te social demokracise. Avancim i politikave te majta ne pushtetin lokal si dhe avokim per te drejtat e vajzave e grave, grupeve te margjinalizuara dhe te te rinjve. Promovimi i Shqiperise ne mediumet, forumet, organizatat nderkombetare si vend aspirant per antaresimin ne Bashkimin Europian. Promovim i vlerave sociale e kulturore, bukurite natyrore dhe sherbimet, qe ofron vendi jone me fokus rritjen e vizibilitetit te atraksioneve turistike, me qellim fuqizimin e ekonomise shqiptare ne saje te turizmit.

Aktivitete

2 Prilli shënon Ditën Ndërkombëtare e Librit për Fëmijë Kjo ditë festohet për të promovuar Read more
Për të gjithë ata që janë 12-18 vjeç kjo është një nga hapësirat më të Read more
Iniciativa e Partisë Socialiste "Re:Fressh" është një program i ndërmarrë nga Partia Socialiste në Shqipëri Read more
Internacionalja Socialiste e të Rinjve (IUSY) është një organizatë globale që bashkon rininë socialiste nga Read more
Muaji Maj është muaji i Ndërgjegjësimit për Shëndetin Mendor! Qëllimi kryesor është të nxisë një Read more
20 Vjetori i Forumit Rionor Eurosocialist Shqiptar, i zhvilluar ne pallatin e kongreseve me perfaqesues Read more
No one speaks for me but me. Mësimi që na japin Impresionistët Shënim Nuk ka Read more
Date 20.07.2023   Foto albumi i mbledhjes  së Këshillit Bashkiak të Tiranës, e cila u Read more
Aktivitete si anëtare e Këshillit Bashkiak Tiranë përgjatë mandatit 2015-2019.     Read more
Previous Next Bashkia e Tiranës ka nisur projektin e taracave të gjelbëruara, duke filluar nga Read more
Konferenca e Rinisë Socialiste (KRS) Social-Demokracia si hapësirë e mendimit kritik 17.05.2014 Përmbledhje :   Read more
U zhvillua diten e Merkure, dt.5 Prill 2023 aktiviteti prezantues i Kandidateve per KeshillinBashkiak 2023-2027 Read more
Dorina Kuka ishte një aktiviste. Ajo ishte një nënë e përkushtuar dhe jam e lumtur Read more
Përgjatë datave 5 – 6 Korrik 2014  Forumi Rinor Eurosocialist i Shqipërisë (FRESSH) në bashkëpunim Read more
Dhënia e bursave të studimit është një qasje politike e majtë e rëndësishme për të Read more
Tryeza Ballkanike e Interncionales Socialiste te te Rinjve (IUSY) u mbajt më 2 qershor 2022 Read more
Kongresi Botëror i IUSY në vitin 2016, i mbajtur në Tiranë, Shqipëri, ishte një ngjarje Read more
Gëzuar Ditën e Tokës! Sot festojmë planetin tonë të bukur dhe i bëjmë premtimin për Read more
FESYA Acceptance speech as full member organization at the Young European Socialist after an unanimous Read more

6

Çështje

40K

Facebook

300

Aktivitete

6K

Twitter